Hakkımızda

Şirketimiz Manisa Merkezli olup, 2.kuşak olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz yaklaşık olarak 40 yılı aşkın bir süreçte Manisa ilimizde İnşaat sektöründe varlığı mevcuttur. İstihdama katkı olarak İNŞAAT-EMLAK-OTOMOTİV-PREFABRİK&KONTEYNER EV yapım,Uygulama, Satış işlemleri ile Faaliyette olan Şirketimiz, Her daim Ülkesinin ve milletinin yanında yer alarak gerektiği taktirde 7/24 hizmet anlayışına göre faaliyetlerine devam etmektedir.

2020 yılı Eylül ayı içerisinde Bünyesinde KONTEYNER Evlerin imalat ve Satış işini SARUHANLI MANİSA KARAYOLU üzerinde hayata geçirmiştir. Yaklaşık 10 personel ile İstihdama katkı sunan Konteyner Ev imalathanemiz, Milletimize kaliteli yaşam ortamlarını yapıp teslimatını yapmayı amaçlamıştır. İmalathane olarak faaliyette olan Fabrikamız ,Gerektiği anda Kamu Otoritelerinin Talimatları gereği 7/24 çalışma esasına göre ACİL durumlarda(deprem,sel,heyelan,göç…vs)Talimatlara göre imalat ve uygulama işlerini yapabilecek kapasiteye ve donanıma sahiptir.

Huzurlu ve Refah bir Ülkemiz için var olan gücümüzle her daim Devletimizin ve Milletimizin hizmetindeyiz.

İNŞAAT
Firmamızın Faaliyetlerinin başında yer alan İnşaat sektörü Manisa Saruhanlı merkezlidir. Manisa iline 15 km mesafededir. Kaliteli ürünleri uygulayarak Huzurlu yaşam alanları inşa etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İlgili idare onaylarından sonra imalata başlayan inşatlarımızda Proje dışı hiçbir imalat ve uygulamaya müsaade etmeyen firmamızın tek amacı huzurlu ve refah bir ortamda depreme dayanıklı üretim yapmak. Konteyner Evleri isteğinize göre projelendirip imalatını kaliteli dayanımı yüksek malzemelerden kullanarak teslimat yapılması hedeflenmiştir.

OTOMOTİV
Firmamızın satışına aracılık ettiği araçların tamamı ekspertiz garantili ve km garantisi olan araçlardır. Bakımları düzenli bir şekilde yapılmış olan araçlarımızın satışı gerekli işlemlerin ardından alıcısına verilerek mutluluğa ortak olma anlayışına sahiptir.

PLAN-PROJE-ŞANTİYE ŞEFLİĞİ
Şirketimiz bünyesinde görev yapan Teknik personelimiz ile ihtiyaç durumuna göre Betonarme veya çelik yapıların plan ve proje işlerini kaliteli ve geniş vizyon açısıyla üretime hazır hale gelene kadar tüm bürokrasi iş ve işlemleri yapılmaktadır.

EMLAK DANIŞMANLIĞI
Faaliyette olduğumuz Saruhanlı ilçemizin Merkezinde yer alan KARAOĞLU EMLAK danışmanlığı şeffaf ticari anlayışına göre işlem yapmakta olup, ALICI ve SATICININ Güvenle tercih ettiği bir işletmedir. Her türlü gayrimenkullerin değerinde  alındığı, satıldığı, kiraya verildiği bir işletmemiz güler yüzlü personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

BURHAN KARA

YÖNETİM KURULU BAŞKANI